Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-12-02 17:46:26 580
Mellik a problémád? Az átlátás, vagy az áthallás? Gyere, mesélj...:-)
A hozzászólás:
Ulrika Creative Commons License 2004-12-01 20:45:47 578
Kuld el mailbe! Csak a bizonyitas kedveert.:-)
Bar az ide beirt cimem mar vagy 2 eve nem aktualis, de majd en irok neked.
Csak szigoruan a bizonyitas kedveert!:-)

Hogy on is legyek:
En is egy ujepitesu lakasban lakom, es en is talalkoztam mar ezzel a problemaval.
De inkabb a problemas szomszeddal.

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-12-01 19:53:37 577
:-))) De azon a képen nem is láccom. Bebizonyítanám, de hát újabban seholse tudok képet betenni. Itt(hon) feltölti, de csak egy /image1/ kiírást produkál ide az ablakba. Bent, ahol akár még sorváltást is produkálhatok:-), fel se tölti...:-( Na mindegy, szóval komollan, villamoson még nem szólítottak le. Az építőmunkások viszont mindig fütyültek, meg kurjongattak, míg épült az Orczy tér sarkára eső félköralakú ház.. Na az se semmi, láttátok? A közepén levő torony lakóival gyakorlatilag egymás fazekaiba fognak látni. Majd nyithatnak ÁTLÁTÁS új építésű lakásokba c. topicot... Bár erre is hallottam már többfelől panaszt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!