|
|
|
|
 |
Caipi
2004-12-02 17:46:26
|
580
|
| Mellik a problémád? Az átlátás, vagy az áthallás? Gyere, mesélj...:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Ulrika
2004-12-01 20:45:47
|
578
|
Kuld el mailbe! Csak a bizonyitas kedveert.:-)
Bar az ide beirt cimem mar vagy 2 eve nem aktualis, de majd en irok neked.
Csak szigoruan a bizonyitas kedveert!:-)
Hogy on is legyek:
En is egy ujepitesu lakasban lakom, es en is talalkoztam mar ezzel a problemaval.
De inkabb a problemas szomszeddal.
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-12-01 19:53:37
|
577
|
| :-)))
De azon a képen nem is láccom. Bebizonyítanám, de hát újabban seholse tudok képet betenni. Itt(hon) feltölti, de csak egy /image1/ kiírást produkál ide az ablakba. Bent, ahol akár még sorváltást is produkálhatok:-), fel se tölti...:-( Na mindegy, szóval komollan, villamoson még nem szólítottak le. Az építőmunkások viszont mindig fütyültek, meg kurjongattak, míg épült az Orczy tér sarkára eső félköralakú ház.. Na az se semmi, láttátok? A közepén levő torony lakóival gyakorlatilag egymás fazekaiba fognak látni. Majd nyithatnak ÁTLÁTÁS új építésű lakásokba c. topicot... Bár erre is hallottam már többfelől panaszt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|