|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-12-02 13:23:01
|
860
|
Az az érdekes, hogy a tanár fel se fogta ennek a súlyát. Mondta, hogy a csoportról is készített pl. képeket, stb... Tényleg nem tudom eldönteni, hogy ravasz-e, vagy csak primitív:(
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2004-12-01 18:45:00
|
857
|
Ha egyébként egyetértesz vele és nincs senki más, akkor szerintem neked kellene felvetni. Nagyon valószinü, hogy ez kemény falba ütközne. Feljelentés esetén szinte biztos, hogy visszakozna a tanár és tagadna mindent. Az sem véletlen, hogy kerüli a kislány szüleit. Node most komolyan gondolod a tisztességet, vagy nem? Azon kívül szerinted mit kellene még elkövetni, hogy csináljon végre valaki valamit? Vagy majdcsak lesz valahogy, ha szerencsétek van, semmi rosszabb? A gyerekekben is rögződik, hogy "szél ellen nem lehet..." és a tanár is magabiztosabb lesz. Hirtelenjében el sem tudom dönteni, ez a helyzet kinek rosszabb...? |
|
Előzmény:
 |
Sophia_
2004-12-01 18:25:12
|
854
|
Úgy gondolod, hogy ezt nekem kellene mondanom az igazgatónak?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|