Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-12-02 13:23:01 860

Az az érdekes, hogy a tanár fel se fogta ennek a súlyát. Mondta, hogy a csoportról is készített pl. képeket, stb... Tényleg nem tudom eldönteni, hogy ravasz-e, vagy csak primitív:(

 

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-12-01 18:45:00 857
Ha egyébként egyetértesz vele és nincs senki más, akkor szerintem neked kellene felvetni.
Nagyon valószinü, hogy ez kemény falba ütközne. Feljelentés esetén szinte biztos, hogy visszakozna a tanár és tagadna mindent. Az sem véletlen, hogy kerüli a kislány szüleit.
Node most komolyan gondolod a tisztességet, vagy nem?
Azon kívül szerinted mit kellene még elkövetni, hogy csináljon végre valaki valamit? Vagy majdcsak lesz valahogy, ha szerencsétek van, semmi rosszabb?
A gyerekekben is rögződik, hogy "szél ellen nem lehet..." és a tanár is magabiztosabb lesz. Hirtelenjében el sem tudom dönteni, ez a helyzet kinek rosszabb...?
Előzmény:
Sophia_ Creative Commons License 2004-12-01 18:25:12 854

Úgy gondolod, hogy ezt nekem kellene mondanom az igazgatónak?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!