|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-12-01 18:28:33
|
856
|
De az is lehet, hogy ő mindezt fel se fogja!!! Az igazgatóról nem is beszélve.
|
|
A hozzászólás:
 |
Sophia_
2004-12-01 18:27:20
|
855
|
Ahogy hallom, ezzel a tanárral már sokan összerúgták a port, nagyon sok kollégának is megkeserítette az életét, és mindenből ő jött ki glóriával a feje fölött, a többiek meg besározódva.
|
|
Előzmény:
 |
Sophia_
2004-12-01 18:25:12
|
854
|
Úgy gondolod, hogy ezt nekem kellene mondanom az igazgatónak?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|