Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-12-01 13:41:54 575

Keeeevés.....:-))))

A hozzászólás:
már van lakásom Creative Commons License 2004-12-01 12:55:26 574

aaa, ez csak a masodik alkalom volt, es meg kell hagyni, eleg monoton volt:)

de ha gondolod...:)

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-12-01 12:42:31 572
Igazán kedves vagy. De ha ez azt jelenti, hogy ők ott a szomszédban mindennap... akkor talán inkább a hapsinak mutass be...:-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!