|
|
|
|
 |
Ulrika
2004-12-01 19:27:25
|
576
|
Nem hiszek neked! A szemem ekkorat nem csalhat!
A villamoson se szoktak leszolitani?
Pl:
-Oh! Holgyem maga olyan gyonyoru! Bekepna velem egy korso sort itt a sarki kocsmaban?
-Nagyon kedves, de sietek!
-NEEM?... Akkor jegyeketberleteket....
:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-01 12:44:28
|
573
|
| Ahh. De azon csak a zalakom meg a kontyom láccik. Tudd meg, hogy bányarém vagyok.:-) És a kutya se szólít le. Csak megugat.:-)) |
|
Előzmény:
 |
Ulrika
2004-12-01 12:33:50
|
571
|
Az lesz az!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|