Keresés

Részletes keresés

Ulrika Creative Commons License 2004-12-01 19:27:25 576
Nem hiszek neked! A szemem ekkorat nem csalhat!
A villamoson se szoktak leszolitani?
Pl:
-Oh! Holgyem maga olyan gyonyoru! Bekepna velem egy korso sort itt a sarki kocsmaban?
-Nagyon kedves, de sietek!
-NEEM?... Akkor jegyeketberleteket....
:-)



A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-12-01 12:44:28 573
Ahh. De azon csak a zalakom meg a kontyom láccik. Tudd meg, hogy bányarém vagyok.:-) És a kutya se szólít le. Csak megugat.:-))
Előzmény:
Ulrika Creative Commons License 2004-12-01 12:33:50 571
Az lesz az!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!