|
|
|
|
 |
már van lakásom
2004-12-01 12:55:26
|
574
|
aaa, ez csak a masodik alkalom volt, es meg kell hagyni, eleg monoton volt:)
de ha gondolod...:) |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-01 12:42:31
|
572
|
| Igazán kedves vagy. De ha ez azt jelenti, hogy ők ott a szomszédban mindennap... akkor talán inkább a hapsinak mutass be...:-)))) |
|
Előzmény:
 |
már van lakásom
2004-12-01 12:04:32
|
570
|
ha live show-ra vagysz, egyik este meghivlak vendegsegbe:)
marmint falon at torteno kozvetitesre... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|