Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-12-01 12:44:28 573
Ahh. De azon csak a zalakom meg a kontyom láccik. Tudd meg, hogy bányarém vagyok.:-) És a kutya se szólít le. Csak megugat.:-))
A hozzászólás:
Ulrika Creative Commons License 2004-12-01 12:33:50 571
Az lesz az!
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-12-01 09:20:49 567

?

Nem emléxem rá, hogy ilyen képet betettem volna. Hacsak nem azt, amin messziról én is láccom, ahogy egy barátnőmmel Caipirinha-t gyártok a konyhában.

De azért köszi, kedves vagy..:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!