|
|
|
|
 |
Caipi
2004-12-01 12:44:28
|
573
|
| Ahh. De azon csak a zalakom meg a kontyom láccik. Tudd meg, hogy bányarém vagyok.:-) És a kutya se szólít le. Csak megugat.:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Ulrika
2004-12-01 12:33:50
|
571
|
Az lesz az!
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-12-01 09:20:49
|
567
|
?
Nem emléxem rá, hogy ilyen képet betettem volna. Hacsak nem azt, amin messziról én is láccom, ahogy egy barátnőmmel Caipirinha-t gyártok a konyhában.
De azért köszi, kedves vagy..:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|