|
|
|
|
 |
Caipi
2004-12-01 11:45:20
|
569
|
Mármint az, hogy a falnak két oldala van...:-)
Nem az akusztikai live-show, bár én olyat még sose nem hallottam. |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-01 09:21:50
|
568
|
| Igen.. Na pont ez a tény az, ami senki nem érintettnek nem jut az eszébe, pedig ez a legszörnyebb!!!! |
|
Előzmény:
 |
már van lakásom
2004-12-01 09:01:29
|
566
|
tegnap este online kozvetitette a fal az oldalso szomszed hazaseletet - a korabbiakhoz kepest nagyobb felhangositasban. csak ugye a falnak ket oldala van...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|