|
|
|
|
 |
Ulrika
2004-12-01 12:33:50
|
571
|
Az lesz az!
|
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-12-01 09:20:49
|
567
|
?
Nem emléxem rá, hogy ilyen képet betettem volna. Hacsak nem azt, amin messziról én is láccom, ahogy egy barátnőmmel Caipirinha-t gyártok a konyhában.
De azért köszi, kedves vagy..:-)) |
|
Előzmény:
 |
Ulrika
2004-12-01 08:29:08
|
565
|
Egyszer tettel be képet a lakásodról. Azon egy nagyon csinos nő volt látható.
Ha az te voltál, akkor biztos vagyok benne hogy sokan barátkoznának veled a
28-as villamoson. :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|