Keresés

Részletes keresés

Ulrika Creative Commons License 2004-12-01 12:33:50 571
Az lesz az!
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-12-01 09:20:49 567

?

Nem emléxem rá, hogy ilyen képet betettem volna. Hacsak nem azt, amin messziról én is láccom, ahogy egy barátnőmmel Caipirinha-t gyártok a konyhában.

De azért köszi, kedves vagy..:-))

Előzmény:
Ulrika Creative Commons License 2004-12-01 08:29:08 565
Egyszer tettel be képet a lakásodról. Azon egy nagyon csinos nő volt látható.
Ha az te voltál, akkor biztos vagyok benne hogy sokan barátkoznának veled a
28-as villamoson. :-)



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!