Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-12-01 09:21:50 568
Igen.. Na pont ez a tény az, ami senki nem érintettnek nem jut az eszébe, pedig ez a legszörnyebb!!!!
A hozzászólás:
már van lakásom Creative Commons License 2004-12-01 09:01:29 566

tegnap este online kozvetitette a fal az oldalso szomszed hazaseletet - a korabbiakhoz kepest nagyobb felhangositasban. csak ugye a falnak ket oldala van...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!