|
|
|
|
 |
Caipi
2004-12-01 09:20:49
|
567
|
?
Nem emléxem rá, hogy ilyen képet betettem volna. Hacsak nem azt, amin messziról én is láccom, ahogy egy barátnőmmel Caipirinha-t gyártok a konyhában.
De azért köszi, kedves vagy..:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Ulrika
2004-12-01 08:29:08
|
565
|
Egyszer tettel be képet a lakásodról. Azon egy nagyon csinos nő volt látható.
Ha az te voltál, akkor biztos vagyok benne hogy sokan barátkoznának veled a
28-as villamoson. :-)
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-11-30 16:18:30
|
560
|
Hm. Azt is nézegettem, mintha még lenne benne lakás, de elegem volt a VIII.kerületből. Én gyalogkakukk vagyok, és a 24-es meg 28-as villamoson olyan, de olyan emberek utaznak..:-(( Az ember napját teljesen elrontja az a bűz és/vagy üvöltöző anyázás...
Mindenesetre nagyon sajnálom, hogy Te is így jártál, és remélem, találtok valami megoldást. Én úgy gondolom, hogy a szomszéd fürdője, meg a saját fürdőm és konyhám fele eső falakat le fogom szigeteltetni, és két saját szellőzőrendszert csináltatok oldalvájst az utcára, az eredeti függőleges "csőpostákat" meg megszüntetem. Ha sok lóvém lesz, a válaszfalakat is visszabontattatom majd valamennyire és oda föléjük is rakatok valamit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|