Keresés

Részletes keresés

V-Man Creative Commons License 2004-11-30 17:11:09 63
tévedni emberi dolog :]
Mr. WHITE Creative Commons License 2004-11-30 17:07:17 62

Ellenük van,viszont van egy gárda,amely ellen vagy idegenben lőtt gólokkal vagy tizenegyesekkel maradtok alul.:-)

 

: =

A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2004-11-30 17:04:14 61
mondial szerint nincs esélyünk a Juve és a Milan ellen:)
Előzmény:
V-Man Creative Commons License 2004-11-30 16:56:06 59
nemtom... olyan sok minden változott azóta :) idén ők szurkol(hat)nak majd az olaszok ellen nekünk, csak mi végül nyerni is fogunk :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!