|
|
|
|
 |
V-Man
2004-11-30 17:11:09
|
63
|
| tévedni emberi dolog :] |
|
 |
Mr. WHITE
2004-11-30 17:07:17
|
62
|
Ellenük van,viszont van egy gárda,amely ellen vagy idegenben lőtt gólokkal vagy tizenegyesekkel maradtok alul.:-)
: = |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2004-11-30 17:04:14
|
61
|
| mondial szerint nincs esélyünk a Juve és a Milan ellen:) |
|
Előzmény:
 |
V-Man
2004-11-30 16:56:06
|
59
|
| nemtom... olyan sok minden változott azóta :) idén ők szurkol(hat)nak majd az olaszok ellen nekünk, csak mi végül nyerni is fogunk :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|