Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-11-30 20:50:19 564
Már ugyan mér aggaszt? Hátha nem költöznek többen köréd..:-)))
A hozzászólás:
már van lakásom Creative Commons License 2004-11-30 17:02:43 563

na ez meg a masik, ami aggaszt, hogy igencsak sok lakas nincs meg eladva ahhoz kepest, hogy az elso utem mar at van adva (ill. atadas alatt van). na de el is rugaszkodtak az arak rendesen a valosagtol.

a 24-es es 28-as nem igazan erint, alt. autoval jarok, ha meg nem, akkor meg a klinikak metromegallo kozelsegenek (7 perc gyalog) orulok... (ejszaka is baratsagosabb)

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-11-30 16:18:30 560

Hm. Azt is nézegettem, mintha még lenne benne lakás, de elegem volt a VIII.kerületből. Én gyalogkakukk vagyok, és a 24-es meg 28-as villamoson olyan, de olyan emberek utaznak..:-(( Az ember napját teljesen elrontja az a bűz és/vagy üvöltöző anyázás...

Mindenesetre nagyon sajnálom, hogy Te is így jártál, és remélem, találtok valami megoldást. Én úgy gondolom, hogy a szomszéd fürdője, meg a saját fürdőm és konyhám fele eső falakat le fogom szigeteltetni, és két saját szellőzőrendszert csináltatok oldalvájst az utcára, az eredeti függőleges "csőpostákat" meg megszüntetem. Ha sok lóvém lesz, a válaszfalakat is visszabontattatom majd valamennyire és oda föléjük is rakatok valamit. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!