|
|
|
|
 |
Caipi
2004-11-30 20:50:19
|
564
|
| Már ugyan mér aggaszt? Hátha nem költöznek többen köréd..:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
már van lakásom
2004-11-30 17:02:43
|
563
|
na ez meg a masik, ami aggaszt, hogy igencsak sok lakas nincs meg eladva ahhoz kepest, hogy az elso utem mar at van adva (ill. atadas alatt van). na de el is rugaszkodtak az arak rendesen a valosagtol.
a 24-es es 28-as nem igazan erint, alt. autoval jarok, ha meg nem, akkor meg a klinikak metromegallo kozelsegenek (7 perc gyalog) orulok... (ejszaka is baratsagosabb) |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-11-30 16:18:30
|
560
|
Hm. Azt is nézegettem, mintha még lenne benne lakás, de elegem volt a VIII.kerületből. Én gyalogkakukk vagyok, és a 24-es meg 28-as villamoson olyan, de olyan emberek utaznak..:-(( Az ember napját teljesen elrontja az a bűz és/vagy üvöltöző anyázás...
Mindenesetre nagyon sajnálom, hogy Te is így jártál, és remélem, találtok valami megoldást. Én úgy gondolom, hogy a szomszéd fürdője, meg a saját fürdőm és konyhám fele eső falakat le fogom szigeteltetni, és két saját szellőzőrendszert csináltatok oldalvájst az utcára, az eredeti függőleges "csőpostákat" meg megszüntetem. Ha sok lóvém lesz, a válaszfalakat is visszabontattatom majd valamennyire és oda föléjük is rakatok valamit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|