Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2004-11-30 17:04:14 61
mondial szerint nincs esélyünk a Juve és a Milan ellen:)
A hozzászólás:
V-Man Creative Commons License 2004-11-30 16:56:06 59
nemtom... olyan sok minden változott azóta :) idén ők szurkol(hat)nak majd az olaszok ellen nekünk, csak mi végül nyerni is fogunk :D
Előzmény:
Ramos_ Creative Commons License 2004-11-30 16:42:02 58

miért érezted úgy?:)

 

szerintem vicces topik volt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!