Keresés

Részletes keresés

Martin Eden Creative Commons License 2004-11-30 16:57:24 60

Ja és érjük el szilveszterig a 2005-öt (hozzászólást)! ;)

V-Man Creative Commons License 2004-11-30 16:56:06 59
nemtom... olyan sok minden változott azóta :) idén ők szurkol(hat)nak majd az olaszok ellen nekünk, csak mi végül nyerni is fogunk :D
A hozzászólás:
Ramos_ Creative Commons License 2004-11-30 16:42:02 58

miért érezted úgy?:)

 

szerintem vicces topik volt

Előzmény:
V-Man Creative Commons License 2004-11-30 16:38:08 57
ez milyen szar topik (volt). bocs, de belebotlottam és úgy éreztem fel kell hoznom :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!