|
|
|
|
 |
Martin Eden
2004-11-30 16:57:24
|
60
|
Ja és érjük el szilveszterig a 2005-öt (hozzászólást)! ;) |
|
 |
V-Man
2004-11-30 16:56:06
|
59
|
| nemtom... olyan sok minden változott azóta :) idén ők szurkol(hat)nak majd az olaszok ellen nekünk, csak mi végül nyerni is fogunk :D |
|
A hozzászólás:
 |
Ramos_
2004-11-30 16:42:02
|
58
|
miért érezted úgy?:)
szerintem vicces topik volt |
|
Előzmény:
 |
V-Man
2004-11-30 16:38:08
|
57
|
| ez milyen szar topik (volt). bocs, de belebotlottam és úgy éreztem fel kell hoznom :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|