|
|
|
|
 |
Ulrika
2004-12-01 08:29:08
|
565
|
Egyszer tettel be képet a lakásodról. Azon egy nagyon csinos nő volt látható.
Ha az te voltál, akkor biztos vagyok benne hogy sokan barátkoznának veled a
28-as villamoson. :-)
|
|
 |
már van lakásom
2004-11-30 17:02:43
|
563
|
na ez meg a masik, ami aggaszt, hogy igencsak sok lakas nincs meg eladva ahhoz kepest, hogy az elso utem mar at van adva (ill. atadas alatt van). na de el is rugaszkodtak az arak rendesen a valosagtol.
a 24-es es 28-as nem igazan erint, alt. autoval jarok, ha meg nem, akkor meg a klinikak metromegallo kozelsegenek (7 perc gyalog) orulok... (ejszaka is baratsagosabb) |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-11-30 16:18:30
|
560
|
Hm. Azt is nézegettem, mintha még lenne benne lakás, de elegem volt a VIII.kerületből. Én gyalogkakukk vagyok, és a 24-es meg 28-as villamoson olyan, de olyan emberek utaznak..:-(( Az ember napját teljesen elrontja az a bűz és/vagy üvöltöző anyázás...
Mindenesetre nagyon sajnálom, hogy Te is így jártál, és remélem, találtok valami megoldást. Én úgy gondolom, hogy a szomszéd fürdője, meg a saját fürdőm és konyhám fele eső falakat le fogom szigeteltetni, és két saját szellőzőrendszert csináltatok oldalvájst az utcára, az eredeti függőleges "csőpostákat" meg megszüntetem. Ha sok lóvém lesz, a válaszfalakat is visszabontattatom majd valamennyire és oda föléjük is rakatok valamit. |
|
Előzmény:
 |
már van lakásom
2004-11-30 10:14:41
|
559
|
A Fuveszkertben, az athallas merteket lasd 546-os hsz.
engem azert aggaszt nagyon, mert jelenleg csak egy oldalrol van szomszedom, ill. a masik oldalon is van, csak nem koltozott be. Attol tartok, hogy mi lesz, ha alattam is, felettem is, na meg mindket oldalrol is lakni fognak, ha mar az egyoldali szomszedot is ennyire lehet hallani... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|