Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Atahualpha Creative Commons License 2004-11-30 15:12:04 5

Sziasztok,

Ez egy jó kérdés!!! Miért nincs itthon macskamenyhely?

Mert az emberek többségét csak saját maga érdekli, ezáltal csak a saját macskája/kutyája és tojik a világra és mások nyomorára. Sztem ez az oka.

 

 

Előzmény:
Gabinet Creative Commons License 2004-11-29 21:58:52 0

A macskaotthon blog első bejegyzése:

 

 

2004. november 15, hétfő

Miért nincs macskamenhely?

Ez a kérdés akkor merült fel bennem, amikor a kiállítás előtt egy kedves hölgy felhívott, hogy a 14 otthonában tartott, befogadott cicáját elhozhatná e a kiállításra, gazdát keresne nekik. Sajnos nemet kellett mondanom, de hosszan beszélgettünk. A beszélgetésünk végére tettem fel magamnak a kérdést:

Miért nincs még Magyarországon macskamenhely?

ezt GabiNet írta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!