|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Atahualpha
2004-11-30 15:12:04
|
5
|
Sziasztok,
Ez egy jó kérdés!!! Miért nincs itthon macskamenyhely?
Mert az emberek többségét csak saját maga érdekli, ezáltal csak a saját macskája/kutyája és tojik a világra és mások nyomorára. Sztem ez az oka.
|
|
Előzmény:
 |
Gabinet
2004-11-29 21:58:52
|
0
|
A macskaotthon blog első bejegyzése:
2004. november 15, hétfő
Miért nincs macskamenhely?
Ez a kérdés akkor merült fel bennem, amikor a kiállítás előtt egy kedves hölgy felhívott, hogy a 14 otthonában tartott, befogadott cicáját elhozhatná e a kiállításra, gazdát keresne nekik. Sajnos nemet kellett mondanom, de hosszan beszélgettünk. A beszélgetésünk végére tettem fel magamnak a kérdést:
Miért nincs még Magyarországon macskamenhely?
ezt GabiNet írta |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|