|
|
|
|
 |
Caipi
2004-11-30 16:18:30
|
560
|
Hm. Azt is nézegettem, mintha még lenne benne lakás, de elegem volt a VIII.kerületből. Én gyalogkakukk vagyok, és a 24-es meg 28-as villamoson olyan, de olyan emberek utaznak..:-(( Az ember napját teljesen elrontja az a bűz és/vagy üvöltöző anyázás...
Mindenesetre nagyon sajnálom, hogy Te is így jártál, és remélem, találtok valami megoldást. Én úgy gondolom, hogy a szomszéd fürdője, meg a saját fürdőm és konyhám fele eső falakat le fogom szigeteltetni, és két saját szellőzőrendszert csináltatok oldalvájst az utcára, az eredeti függőleges "csőpostákat" meg megszüntetem. Ha sok lóvém lesz, a válaszfalakat is visszabontattatom majd valamennyire és oda föléjük is rakatok valamit. |
|
A hozzászólás:
 |
már van lakásom
2004-11-30 10:14:41
|
559
|
A Fuveszkertben, az athallas merteket lasd 546-os hsz.
engem azert aggaszt nagyon, mert jelenleg csak egy oldalrol van szomszedom, ill. a masik oldalon is van, csak nem koltozott be. Attol tartok, hogy mi lesz, ha alattam is, felettem is, na meg mindket oldalrol is lakni fognak, ha mar az egyoldali szomszedot is ennyire lehet hallani... |
|
Előzmény:
 |
L.u.K.
2004-11-30 10:04:44
|
558
|
| Szabad kérdezni, melyik házban vettél lakást és milyen mértékű az áthallás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|