Keresés

Részletes keresés

már van lakásom Creative Commons License 2004-11-30 10:14:41 559

A Fuveszkertben, az athallas merteket lasd 546-os hsz.

engem azert aggaszt nagyon, mert jelenleg csak egy oldalrol van szomszedom, ill. a masik oldalon is van, csak nem koltozott be. Attol tartok, hogy mi lesz, ha alattam is, felettem is, na meg mindket oldalrol is lakni fognak, ha mar az egyoldali szomszedot is ennyire lehet hallani...

A hozzászólás:
L.u.K. Creative Commons License 2004-11-30 10:04:44 558
Szabad kérdezni, melyik házban vettél lakást és milyen mértékű az áthallás?
Előzmény:
már van lakásom Creative Commons License 2004-11-30 09:51:51 556
hat nem akarlak kiabranditani, es eddig nevekkel sem akartam dobalozni, de en pont egy balusztrad altal epitett hazban lakom. a kivitelezes kivalo minosegu, de a hangszigeteles hagy nemi kivannivalot maga utan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!