Keresés

Részletes keresés

L.u.K. Creative Commons License 2004-11-30 10:04:44 558
Szabad kérdezni, melyik házban vettél lakást és milyen mértékű az áthallás?
Caipi Creative Commons License 2004-11-30 10:03:27 557

Jaj!

Egy ismerősöm a Viola u.-ban nem hall semmit.

Viszont volt kollégáim, nagyon jó barátaim az Éles-saroknál levő házban fizettek be lakásra, meg én is nézegettem. (Csak nem teccett a legfelső emeleten levő kisebb lakások beosztása.)

:-(

Ezek szerint még a "jó" építtetőknél is háza/lakása válogatja?

Lutri milliókért?

A hozzászólás:
már van lakásom Creative Commons License 2004-11-30 09:51:51 556
hat nem akarlak kiabranditani, es eddig nevekkel sem akartam dobalozni, de en pont egy balusztrad altal epitett hazban lakom. a kivitelezes kivalo minosegu, de a hangszigeteles hagy nemi kivannivalot maga utan...
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-11-30 09:02:05 552

Szia, de jó Neked.. elárulod az építtetőt? Hátha épít új házat, és ott merhet az ember venni.. Idáig csak a Balusztrád meg az OTP-Ingatlan házairól hallottam hangszigetelésileg jókat.

Bár asszem én maradok egy nem lepusztult régi téglaház legfelső emeleténél.. biztos ami biztos. Mindig látom a hirdetésekben, hogy ÚJÉPÍTÉSŰ!, mint plusz, és csak röhögnöm kell.. a saját problémáimtól eltekintve, csak olvassatok bele itt bármelyik ház/lakópark oldalaiba. Ha én feladnék lakáskereső hirdetést, azt írnám bele, hogy panel és újépítésű kizárva.. Eleve a legtöbb lakópark ugyanúgy egy lakótelep, csak elegánsabb az elnevezése. Sok mégcsak szebb sincs, és belül ugyanúgy vackok vannak beépítve, csak azóta már pofás vackokat használnak.

Amit most bérlek (20-30éves ház), itt beton a födém, és vannak szellőzőlukak a fürdőben és a vécében is, ahonnan hallok azért dolgokat, de inkább csak ilyen döngős és puffanós hangokat, beszédet vagy tévét nem. Néha nagyon ritkán halk zenét. Ennyi viszont se nem érdekel, se nem zavar.

Azért ha valaki ismer profin építkezőt.. aki ért is hozzá, és jót akar építeni, nem csak nyerészkedni.. az szóljon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!