|
|
|
|
 |
Lmr
2004-11-30 16:27:39
|
561
|
| Nincs mit Királylány, nagyon szívesen! |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-11-30 09:02:42
|
553
|
| Szia Herceg, ismét tanultam valamit, köszi...:-))) |
|
Előzmény:
 |
Lmr
2004-11-29 22:56:49
|
551
|
| Sziasztok!
Dobálózunk itten a decibellekkel:
dB - deciBell
Fizikában a teljesítményszint mértéke, tízszerese a teljesítményarány logaritmusának.
a lényeg arról szól, hogy a 10 dB az azt jelenti hogy az egyik hang a másiknál 10x hangosabb, a 20 dB 100x hangosabb, a 30 dB 1000x hangosabb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|