Keresés

Részletes keresés

Lmr Creative Commons License 2004-11-30 16:27:39 561
Nincs mit Királylány, nagyon szívesen!
A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2004-11-30 09:02:42 553
Szia Herceg, ismét tanultam valamit, köszi...:-)))
Előzmény:
Lmr Creative Commons License 2004-11-29 22:56:49 551
Sziasztok! Dobálózunk itten a decibellekkel: dB - deciBell Fizikában a teljesítményszint mértéke, tízszerese a teljesítményarány logaritmusának. a lényeg arról szól, hogy a 10 dB az azt jelenti hogy az egyik hang a másiknál 10x hangosabb, a 20 dB 100x hangosabb, a 30 dB 1000x hangosabb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!