|
|
|
|
 |
annika77
2006-02-02 19:44:03
|
11
|
szia bogyo!
anna vagyok debrecenbol,és nagyon szeretnék egy main coon kis cicát.nagyon szerető gazdija lennénk a kis hugommal.debrecenben élünk,meg oldanánk valahogyan az átvételt,illetve nem tudom te honnan írsz?
tel:303494978 ára? jutányos?
üdv:ani,zsani |
|
A hozzászólás:
 |
bogyoó
2004-11-29 21:15:12
|
7
|
Sziasztok! 6 hónapos maine coon cicámnak gazdit keresek.
Olyanok jelentkezését várom, kik biztosítani tudják neki
a megfelelő körülményeket. Kizárólag lakásba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|