Keresés

Részletes keresés

annika77 Creative Commons License 2006-02-02 19:44:03 11

szia bogyo!

 

anna vagyok debrecenbol,és nagyon szeretnék egy main coon kis cicát.nagyon szerető gazdija lennénk a kis hugommal.debrecenben élünk,meg oldanánk valahogyan az átvételt,illetve nem tudom te honnan írsz?

tel:303494978 ára? jutányos?

üdv:ani,zsani

A hozzászólás:
bogyoó Creative Commons License 2004-11-29 21:15:12 7

Sziasztok! 6 hónapos maine coon cicámnak gazdit keresek.

Olyanok jelentkezését várom, kik biztosítani tudják neki

a megfelelő körülményeket. Kizárólag lakásba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!