Keresés

Részletes keresés

fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:51:01 833

OFFaköbön:

 

Hán, te hova is jársz gyülibe?

 

fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:45:25 832
miért?? azaz miért ne???? :)))
A hozzászólás:
Hozzá Hán Szóló Creative Commons License 2004-11-29 13:42:15 830


."akkor mindenki tegyen föl magáról,"

Na ez lenne csak a szép !:-))
Előzmény:
fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:33:14 829

ha...föltenném, se lenne ám ingyen:)  ...akkor mindenki tegyen föl magáról, aki pedig nem tud, annak meg a felebarátja tegyen föl (hogy ne legyek OFF:)))

...persze az elôzetes engedélyével..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!