|
|
|
|
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-29 13:42:15
|
830
|
."akkor mindenki tegyen föl magáról,"
Na ez lenne csak a szép !:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
fish12
2004-11-29 13:33:14
|
829
|
ha...föltenném, se lenne ám ingyen:) ...akkor mindenki tegyen föl magáról, aki pedig nem tud, annak meg a felebarátja tegyen föl (hogy ne legyek OFF:)))
...persze az elôzetes engedélyével.. |
|
Előzmény:
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-29 13:24:51
|
828
|
aZér ha úgy döntenél ho' felteszed.
Dijjaznám.:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|