Keresés

Részletes keresés

Hozzá Hán Szóló Creative Commons License 2004-11-29 13:42:15 830


."akkor mindenki tegyen föl magáról,"

Na ez lenne csak a szép !:-))
A hozzászólás:
fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:33:14 829

ha...föltenném, se lenne ám ingyen:)  ...akkor mindenki tegyen föl magáról, aki pedig nem tud, annak meg a felebarátja tegyen föl (hogy ne legyek OFF:)))

...persze az elôzetes engedélyével..

Előzmény:
Hozzá Hán Szóló Creative Commons License 2004-11-29 13:24:51 828
aZér ha úgy döntenél ho' felteszed.
Dijjaznám.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!