Keresés

Részletes keresés

fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:33:14 829

ha...föltenném, se lenne ám ingyen:)  ...akkor mindenki tegyen föl magáról, aki pedig nem tud, annak meg a felebarátja tegyen föl (hogy ne legyek OFF:)))

...persze az elôzetes engedélyével..

A hozzászólás:
Hozzá Hán Szóló Creative Commons License 2004-11-29 13:24:51 828
aZér ha úgy döntenél ho' felteszed.
Dijjaznám.:-)
Előzmény:
fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:18:43 827

gondókszok rajta.... :)

 

de ....internetre nem túl bölcs dolog fényképet föltenni, ...-enyhén szólva -...még banyaruhást sem........elôrelátónak kell lenni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!