|
|
|
|
 |
fish12
2004-11-29 13:18:43
|
827
|
gondókszok rajta.... :)
de ....internetre nem túl bölcs dolog fényképet föltenni, ...-enyhén szólva -...még banyaruhást sem........elôrelátónak kell lenni :) |
|
A hozzászólás:
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-29 09:20:29
|
826
|
Ha esetleg kaphatnánk egy banyaruhás fényképet.
Lécci-lécci-lécciiii! |
|
Előzmény:
 |
fish12
2004-11-26 14:43:04
|
818
|
Az a felebarát, aki irgalmasan cselekszik :)
Más:
Sz'tem is a lányok a fôbûnösek pl. a kihívó öltözködésükkel. Nehéz a fiúkat önmegtartóztatásra tanítani, ha a lányok feszes vagy átlátszó ruhában (vagy anélkül...) kelletik magukat....
persze nem kell átesniük a ló túloldalára sem, mint ahogy azt én tettem 16-17 évesen, (banyaruhában jártam a megtérésem után..) , de létezik jó ízlés vagy jóérzés is... nem? Szóval a lányokat tanítani kell...meg a fiúkat is persze.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|