Keresés

Részletes keresés

fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:18:43 827

gondókszok rajta.... :)

 

de ....internetre nem túl bölcs dolog fényképet föltenni, ...-enyhén szólva -...még banyaruhást sem........elôrelátónak kell lenni :)

A hozzászólás:
Hozzá Hán Szóló Creative Commons License 2004-11-29 09:20:29 826
Ha esetleg kaphatnánk egy banyaruhás fényképet.
Lécci-lécci-lécciiii!
Előzmény:
fish12 Creative Commons License 2004-11-26 14:43:04 818

Az a felebarát, aki irgalmasan cselekszik :)

 

Más:

 

Sz'tem is a lányok a fôbûnösek pl. a kihívó öltözködésükkel. Nehéz a fiúkat önmegtartóztatásra tanítani, ha a lányok feszes vagy átlátszó ruhában (vagy anélkül...) kelletik magukat....

 

persze nem kell átesniük a ló túloldalára sem, mint ahogy azt én tettem 16-17 évesen, (banyaruhában jártam a megtérésem után..) , de létezik jó ízlés vagy jóérzés is... nem? Szóval a lányokat tanítani kell...meg a fiúkat is persze..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!