Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DECOTEXT Creative Commons License 2004-11-29 07:14:26 69

Aki épp eszü és egy kicsit utánna gondol az rádöbbenhet, hogy a kettös áp. megszavazása egy harakiri.

 

Az egészségügyet viszont privatizálni kell a betegek érdekében.

Előzmény:
*IRoN_ Creative Commons License 2004-11-25 19:37:47 68
EGYÉRTELMŰ NEM!!! (Aki igennel szavaz, az valójában nem is tudja, hogy mire adja le a voksát.. ez 99%!) És ezzel nem a külföldön élő magyarok ellen szóltam, de ha a szavazásnak igen lenne a végeredménye, abból semmi előny nem származna... hátrány viszont anál inkább... nem is kevés! Ezt mindenféle pártállástól függetlenl mondom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!