Keresés

Részletes keresés

fish12 Creative Commons License 2004-11-29 13:43:18 831

A legeslegelső leckém: az anyag vagy energia megmaradás - gazdálkozás elve, nos anyi energia kell, leküzdeni magunkat, pontosan mint fel, s mi döntjókel, hogy hogyan gazdálodunk a nekünk adott, amink van?

 most a törényeket, se fel, se le, nem lehet kijátszani, mert mindennek ára, van, mindig ggőztes nem lehetsz, s vesziteni tudni kell?

 cikkis nem?

 

Szia. Bocs, hogy közbeszólok. ...most viszont egy nagyon nagy igazságot mondtál!!!!

megszívlelem én is...kösz.

A hozzászólás:
lehell Creative Commons License 2004-11-28 22:54:03 824

cokfoxxikám!

 te kedves gyerek lehetsz, s rögtön érted a tréfát ugyi? A legeslegelső leckém: az anyag vagy energia megmaradás - gazdálkozás elve, nos anyi energia kell, leküzdeni magunkat, pontosan mint fel, s mi döntjókel, hogy hogyan gazdálodunk a nekünk adott, amink van?

 most a törényeket, se fel, se le, nem lehet kijátszani, mert mindennek ára, van, mindig ggőztes nem lehetsz, s vesziteni tudni kell?

 cikkis nem?

 valami miatt , nem tudom kijavitani, szóval bocs!

Előzmény:
coxfox Creative Commons License 2004-11-28 21:30:47 823

nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?

 

a propagandaosztálya ,-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!