|
|
|
|
 |
fish12
2004-11-29 13:43:18
|
831
|
A legeslegelső leckém: az anyag vagy energia megmaradás - gazdálkozás elve, nos anyi energia kell, leküzdeni magunkat, pontosan mint fel, s mi döntjókel, hogy hogyan gazdálodunk a nekünk adott, amink van?
most a törényeket, se fel, se le, nem lehet kijátszani, mert mindennek ára, van, mindig ggőztes nem lehetsz, s vesziteni tudni kell?
cikkis nem?
Szia. Bocs, hogy közbeszólok. ...most viszont egy nagyon nagy igazságot mondtál!!!!
megszívlelem én is...kösz. |
|
A hozzászólás:
 |
lehell
2004-11-28 22:54:03
|
824
|
cokfoxxikám!
te kedves gyerek lehetsz, s rögtön érted a tréfát ugyi? A legeslegelső leckém: az anyag vagy energia megmaradás - gazdálkozás elve, nos anyi energia kell, leküzdeni magunkat, pontosan mint fel, s mi döntjókel, hogy hogyan gazdálodunk a nekünk adott, amink van?
most a törényeket, se fel, se le, nem lehet kijátszani, mert mindennek ára, van, mindig ggőztes nem lehetsz, s vesziteni tudni kell?
cikkis nem?
valami miatt , nem tudom kijavitani, szóval bocs! |
|
Előzmény:
 |
coxfox
2004-11-28 21:30:47
|
823
|
nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?
a propagandaosztálya ,-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|