Keresés

Részletes keresés

lehell Creative Commons License 2004-11-28 22:54:03 824

cokfoxxikám!

 te kedves gyerek lehetsz, s rögtön érted a tréfát ugyi? A legeslegelső leckém: az anyag vagy energia megmaradás - gazdálkozás elve, nos anyi energia kell, leküzdeni magunkat, pontosan mint fel, s mi döntjókel, hogy hogyan gazdálodunk a nekünk adott, amink van?

 most a törényeket, se fel, se le, nem lehet kijátszani, mert mindennek ára, van, mindig ggőztes nem lehetsz, s vesziteni tudni kell?

 cikkis nem?

 valami miatt , nem tudom kijavitani, szóval bocs!

A hozzászólás:
coxfox Creative Commons License 2004-11-28 21:30:47 823

nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?

 

a propagandaosztálya ,-)

Előzmény:
lehell Creative Commons License 2004-11-27 23:08:19 822

Bocs

 ténleg igaz, kedveseimet akartam irni, mindenkinek, s csak a mondanilóm, mert még a nickét se akarom megbántani, senkinek, mert többre megyünk megértéssel szeretettel, mint nélküle?

 kétség hozzá nem fér, olyanoknak kell lennünk mint Jézus, egyszer ugyis mindenkinek el kell kezdeni? nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?

 az Ur áldását!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!