|
|
|
|
 |
.CAPY.
2004-12-02 19:18:28
|
192
|
| Ide írd a szükségletedet! |
|
A hozzászólás:
 |
Elongatus
2004-11-28 16:01:52
|
191
|
Akváriumot keresek 400-800 liter között, bútorral és világítással. Szűrő van, halak lesznek, szóval ezek nem kellenek. Háttér nem akadály, de nem is feltétel. A - reményeim szerint nem túl magas - vételár részbeni kompenzálására cégek és tenyésztők számára hirdetési felületet tudok biztosítani az Afrikai Sügér lapon (http://afrikaisuger.lap.hu) és/vagy a Diszkoszhal lapon (http://diszkoszhal.lap.hu).
E-mail: afrikaisuger@freemail.hu
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|