|
|
|
|
 |
fish12
2004-11-29 02:20:32
|
825
|
| nem a megszólítás, hanem a mondaniló nem teccettt :( |
|
 |
coxfox
2004-11-28 21:30:47
|
823
|
nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?
a propagandaosztálya ,-) |
|
A hozzászólás:
 |
lehell
2004-11-27 23:08:19
|
822
|
Bocs
ténleg igaz, kedveseimet akartam irni, mindenkinek, s csak a mondanilóm, mert még a nickét se akarom megbántani, senkinek, mert többre megyünk megértéssel szeretettel, mint nélküle?
kétség hozzá nem fér, olyanoknak kell lennünk mint Jézus, egyszer ugyis mindenkinek el kell kezdeni? nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?
az Ur áldását! |
|
Előzmény:
 |
fish12
2004-11-26 23:27:29
|
821
|
eltévesztetted a "ház"számot...:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|