Keresés

Részletes keresés

fish12 Creative Commons License 2004-11-29 02:20:32 825
nem a megszólítás, hanem a mondaniló nem teccettt :(
coxfox Creative Commons License 2004-11-28 21:30:47 823

nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?

 

a propagandaosztálya ,-)

A hozzászólás:
lehell Creative Commons License 2004-11-27 23:08:19 822

Bocs

 ténleg igaz, kedveseimet akartam irni, mindenkinek, s csak a mondanilóm, mert még a nickét se akarom megbántani, senkinek, mert többre megyünk megértéssel szeretettel, mint nélküle?

 kétség hozzá nem fér, olyanoknak kell lennünk mint Jézus, egyszer ugyis mindenkinek el kell kezdeni? nem irigylek senkit, mert az ördög ténleg elnézőbb?

 az Ur áldását!

Előzmény:
fish12 Creative Commons License 2004-11-26 23:27:29 821

eltévesztetted a "ház"számot...:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!