Keresés

Részletes keresés

fish12 Creative Commons License 2004-11-26 23:27:29 821

eltévesztetted a "ház"számot...:)

A hozzászólás:
lehell Creative Commons License 2004-11-26 21:43:48 820

fish12

 ha férfi vagy, légy férfi ne fuffus? Amit Jézus leirt a porba, NŐNEK GYEREKNEK NEM LEHET BÜNE, SE FELELŐSSÉGRE VONNI, hanem a mérges kigyódat, kellene mérlegteleniteni, azaz kikapcsolod meg bekapcsolod, akinek nem megy, jobb sterilizálni, ami megint nem e legjobb megoldás, mint most OLYAN KÖRNYEZET, AHOL A MAGYAROK ISTENENNYILLA BELEVÁG, ha ANNYA VÓT ANNYA URISTENÉT, EGY EMBERNEK MEG KELL TANULIA - TUDNIA URALNI MAGÁT, ne itt van a magyar összeütközése, minden leányossal, vagyis bigyóssal, nem bugyissal?

 Most buzi vagyok (ugg nézzek gi?) vagy nem mindegy, URRALNI MEG KELL TANULNI MAGUNKAT, ez lenne az itteni lecke, vagy mi? Az embert szerenünk kell, de ami embertellené tesz bennünket, azt először?

 Na ezek a magyarok, most voltam 2000ben otthon, kis falumba, egy páran összejöttünk, még a tanárom is aki nagyon de nagyon szigoru volt hozzám, még mindig pipa voltam rá, s fiam, szerettelek, s ime itt van az értelme, s kezdjük el ezt a családi - szervezkedést, de Édesanyám, ahoz vagy van elég pénzed, vagy anyagid, mert nagycsládosdit másképpen nem lehet játszani?

 Na valamit kieszkábálunk, akkor is, ha sivit a szél, a sivatagba, szánkázni lehet?

Előzmény:
fish12 Creative Commons License 2004-11-26 14:43:04 818

Az a felebarát, aki irgalmasan cselekszik :)

 

Más:

 

Sz'tem is a lányok a fôbûnösek pl. a kihívó öltözködésükkel. Nehéz a fiúkat önmegtartóztatásra tanítani, ha a lányok feszes vagy átlátszó ruhában (vagy anélkül...) kelletik magukat....

 

persze nem kell átesniük a ló túloldalára sem, mint ahogy azt én tettem 16-17 évesen, (banyaruhában jártam a megtérésem után..) , de létezik jó ízlés vagy jóérzés is... nem? Szóval a lányokat tanítani kell...meg a fiúkat is persze..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!