|
|
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-29 09:20:29
|
826
|
Ha esetleg kaphatnánk egy banyaruhás fényképet.
Lécci-lécci-lécciiii! |
|
 |
lehell
2004-11-26 21:43:48
|
820
|
fish12
ha férfi vagy, légy férfi ne fuffus? Amit Jézus leirt a porba, NŐNEK GYEREKNEK NEM LEHET BÜNE, SE FELELŐSSÉGRE VONNI, hanem a mérges kigyódat, kellene mérlegteleniteni, azaz kikapcsolod meg bekapcsolod, akinek nem megy, jobb sterilizálni, ami megint nem e legjobb megoldás, mint most OLYAN KÖRNYEZET, AHOL A MAGYAROK ISTENENNYILLA BELEVÁG, ha ANNYA VÓT ANNYA URISTENÉT, EGY EMBERNEK MEG KELL TANULIA - TUDNIA URALNI MAGÁT, ne itt van a magyar összeütközése, minden leányossal, vagyis bigyóssal, nem bugyissal?
Most buzi vagyok (ugg nézzek gi?) vagy nem mindegy, URRALNI MEG KELL TANULNI MAGUNKAT, ez lenne az itteni lecke, vagy mi? Az embert szerenünk kell, de ami embertellené tesz bennünket, azt először?
Na ezek a magyarok, most voltam 2000ben otthon, kis falumba, egy páran összejöttünk, még a tanárom is aki nagyon de nagyon szigoru volt hozzám, még mindig pipa voltam rá, s fiam, szerettelek, s ime itt van az értelme, s kezdjük el ezt a családi - szervezkedést, de Édesanyám, ahoz vagy van elég pénzed, vagy anyagid, mert nagycsládosdit másképpen nem lehet játszani?
Na valamit kieszkábálunk, akkor is, ha sivit a szél, a sivatagba, szánkázni lehet? |
|
A hozzászólás:
 |
fish12
2004-11-26 14:43:04
|
818
|
Az a felebarát, aki irgalmasan cselekszik :)
Más:
Sz'tem is a lányok a fôbûnösek pl. a kihívó öltözködésükkel. Nehéz a fiúkat önmegtartóztatásra tanítani, ha a lányok feszes vagy átlátszó ruhában (vagy anélkül...) kelletik magukat....
persze nem kell átesniük a ló túloldalára sem, mint ahogy azt én tettem 16-17 évesen, (banyaruhában jártam a megtérésem után..) , de létezik jó ízlés vagy jóérzés is... nem? Szóval a lányokat tanítani kell...meg a fiúkat is persze.. |
|
Előzmény:
 |
lehell
2004-11-26 06:19:39
|
814
|
Kedveseim!
a feleségemtől megkaptam ma d.u. nagy pofád van, s abban a pillanatba rátok gondoltam, s csak immádkozni lehet, a gyerek érdekében, meg a szerencsétlen ember érdekében, mert ha megoldódhatna, semmi nem történt, mivel értintve van annak is a családja, inkább csatlakozok H.H.Szóló-hoz, valóban rengetek olyan helyzetben voltam, amikor csak a tábla szimpatinzásait kértem meg, immádkozzunk!?
A megoldás az lenne, mivel vannak leánygyermekes magyar testvéreim szép számmal, ha okos leány gyerekeket tudnunk neveleni, mert én ugy vagyok vele, sorrendbe minden leány gyerek is az én gyerekem, persze fiaim vannak, s kerek perec megmondják, nem tudnak parancsolni maguknak, de ha lányainkat megtudnuk ugy nevelni, hogy nincs szexxx abszolutli, csak házasság, s csak Isten - Szülők - Emberek előtt is, kinyilatkoztattva, hogy örökké a mennyekbe egekebe ügetünk együtt, meg erkölcsi tisztaság mindenek előtt fellet, már itt is mennyekországa, kicsibe? Persze jól tudájátok hogy csak rajtunk keresztül jöhet el, jól tudjátok?
Most ez bizon nem egy kis dolog, de ha a kislány okos, szüleinek, mint az én fiaim gengekkel háboruztak éjjel nappal, (még én is)na most mit csináltam, ráadásul meg kellett tudni magukat védeni, ami irtózatos volt, mert nem ismersz rájuk egy összexcsapás után, tudtottal történik minden, s IMMMMA segitett, a gengek leaszálltak a dalliás fiaimről? Nos nem sokat lehet ténleg csinálni, mert ez a legrothadtab démonyok csinálják velünk, s mondom, ha olyan magyar szülői közösséget, ahol most ezt a világnézetet tudnuk átadni, mert a magyarok mindenütt igen igen, ha semmi más nincs, mégegyszer egésszéges magyar közösségekbe élni, lehet a jobb? sRégi messe... régi mese, magyarok közt élni....
Tehát ima, meg a lányunknak, keményen tanulni, szerintem hogy milyen osztályzatot ad, nem nagyon érdekes, persze én kihivnám, mint ahogy ki is hivtam a tanáromat, nekem ne adjál 4est, mikor az egész könyvet kivülrül elmondom, s igy muszály, mert csak nem azért, te vén buzi - pedesztriás, hogy nem fotogárffolhattál?
Na akkor is a kislánynak, (ne hagyd magad) aki 16 éves, bizon a mai lányok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|