|
|
|
|
 |
coxfox
2004-11-26 14:16:43
|
816
|
| Félreértésben leleddzel, mert csak a wallással kapcsolatos eszmefuttatására válaszoltam. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2004-11-26 05:08:13
|
812
|
| Kedves coxfox, lehell igen békés, senkit nem küld sehova és szinte senkit nem zavar a maga mondókájával. Ha téged igen - ne olvasd. Megteheted anélkül, hogy bárhová kellene ehhez menned... |
|
Előzmény:
 |
coxfox
2004-11-25 22:22:10
|
804
|
| Koma! Menj a HGY-be! Ott otthon fogod érezni magad! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|