Keresés

Részletes keresés

coxfox Creative Commons License 2004-11-26 14:16:43 816
Félreértésben leleddzel, mert csak a wallással kapcsolatos eszmefuttatására válaszoltam. :-)
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-11-26 05:08:13 812
Kedves coxfox, lehell igen békés, senkit nem küld sehova és szinte senkit nem zavar a maga mondókájával. Ha téged igen - ne olvasd. Megteheted anélkül, hogy bárhová kellene ehhez menned...
Előzmény:
coxfox Creative Commons License 2004-11-25 22:22:10 804
Koma! Menj a HGY-be! Ott otthon fogod érezni magad!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!