|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-26 05:06:08
|
810
|
| Kedves Hán, tévedsz én nem vagyok indulatos. Ebből ügyet csinálni nem indulat kérdése, hanem bátorságé. |
|
A hozzászólás:
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-25 23:31:59
|
809
|
Kedves onkoqito!
Ha indulatosan közelíted meg a kérdést (mint ha veled vagy szeretteiddel történne) akkor nem fogod látni amegoldást mert elhomályosítja az indulat a szemedet.
És még valami : előfordulhat hogy némelyeknél működik a kijelentés szelleme, de csk is indulatmentes lélekkel lehet venni - továbbítani az adást. |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2004-11-25 21:35:35
|
801
|
Ez a "balfék", ha nem is viszi futószalagon a kislányokat fotózni (bár egy is több a kelleténél!) de ha úgy beszél velük, mint leendő fotoalanyokkal és nem mind leendő nőkkel, anyákkal, akkor többet árt mind hiszed! És igen komoly hibának tartom, hogy nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. Gondolsz arra, hogy ezeknek a gyerekeknek kell majd egyszer nemet mondani egy kezdődő zsarnokságra, fajüldözésre, népirtásra? Lesz merszük, volt akitől tanuljanak nemet mondani? Vagy inkább majd ők is eladják a hitüket (ha még lesz nekik) a pillanatnyi nyugalmukért egy tál lencseként? Vagy a történelem eseményeit csak mesének tartod, amiből felelni kell tudni tényszerüen? Mert te és kollégáid ezt sugallják számukra! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|