Felebarátaim jóba - roszba?
Nagyok időszerü táma, sőt a legidőszerübb, s hogy megérthessük az idők szavát, nem akarok csipósebb lenni az oláh - ecetnél, nyaltál már ollat? Mondjuk erőszakkal semmire sem mehetünk, mert erőszak csak nagyobb erőszakot szül, ime az ó testamentumok az összes párhuzamjai, mikor egy nőt semmibe vesznek, ha szombaton egy gyömölcs a szádba pottyant a fáról, most kivégeztek, jó ó testemtomi mószerba?
Tudom hogy irtóra nekiütközök minden wallásnak a földön, mert van egy, ami a nőt - anyát - gyerekét emberszámba veszi? Ha igen, akkor rögtön olyan vallásu leszek, na ezért VAGYOK SZÜZANYA - JÉZUSOS FÉNYANYÁNK MIRIÁS minden nő a mi Boldog Asszonyunk Lánya? Próbáld ki, hogy tudod a felségedet boldoggá tenni, ha nem rontotta meg- e wilág? Annyi: hogy hüséges vagy, mindent megteszel szolgálva Érte, aki azzal hogy ANYA = N.1. ISTENed s most a gyerekéért?
A probléma, a BIGÁMISKA HIMRINGYÓIK ADJÁK VESZIK A NŐIKET - GYERKEIKET, na most a biblia az allapzata, mert minden ami HAMIS ÁBRA = WAKITÓ? Nem szurja ki a szemünket? Na ki mer, a NAGYOK, AKIK CSAK A KORÁN MEG A BBILIA ÉRTELMÉBEN NAGYOK ellen fellupni, mert ÁBRAHÁM - IZSÁK - JÁCOBB ISTENE, MEG MENYDÖRGÉS AMIT SOSE FOGSZ HALLANI, DE A VILLÁMA ZZZZZZZZZIPPP?
IME A MAGYAR JÉZUS KÖVETŐK: AZ ANYA S GYEREKE MINDENEK ELŐTT, A VÉNEK, BIZON AZOK SZELLEME S ÉLETISMERETE NÉLKÜL, NINCS ISTEN?
Mikor azt mondom, MINDEN A TISZTA SZÜZANYÁS NŐ + FÉRFI MINT JÉZUS TESTVÉRE FÜGGVÉNYE, akkor biblia vagy a korán vagy rögtön, a krisnyások is keifeszitenek, s ugyanakkor ki az Isten ne háborodna fel, hogy a KIVÁLASZTOTTAK MEG KIVÁLTSÁGOSAK ISTEN FELLETTIEK, MINDEN TÖRVÉNY FELETTIEK, mert ük adják veszik a curváikat kézről kézre, este kiálitotta a házasság papairt, reggel széttépi, rögtön örökölt az egy éjjel felesége trilliókat, országokat, mig ha most egy nője másnak lefekszik, vagy ezért elvál tőlle, megkövezik, de ujjabban csak fejjét lacsapják?
Jönnek a talibánokkal, akarjuk? NEM NEM NEM... jönnek a wallásos SZENTKÖNYVES ERKÖLCSÖKKEL AKARJUK? NEM NEM NEM... Mit akarunk, mi magyarok: ISTEN EMBER ELŐTT TELJES EGYENLŐSÉGET, JÉZUS IGAZSÁGOT MINDENKINEK, NEMCSAK NEKÜNK, EZ NEM ERŐSZAK, HANEM AZ EGYETLEN KIUT, A HALÁLOK KATLANAIBÓL?
Mondjad: ez is őrült? |