|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-25 21:35:35
|
801
|
Ez a "balfék", ha nem is viszi futószalagon a kislányokat fotózni (bár egy is több a kelleténél!) de ha úgy beszél velük, mint leendő fotoalanyokkal és nem mind leendő nőkkel, anyákkal, akkor többet árt mind hiszed! És igen komoly hibának tartom, hogy nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. Gondolsz arra, hogy ezeknek a gyerekeknek kell majd egyszer nemet mondani egy kezdődő zsarnokságra, fajüldözésre, népirtásra? Lesz merszük, volt akitől tanuljanak nemet mondani? Vagy inkább majd ők is eladják a hitüket (ha még lesz nekik) a pillanatnyi nyugalmukért egy tál lencseként? Vagy a történelem eseményeit csak mesének tartod, amiből felelni kell tudni tényszerüen? Mert te és kollégáid ezt sugallják számukra! |
|
A hozzászólás:
 |
Sophia_
2004-11-25 21:07:09
|
800
|
Az viszont egy újabb szempont, hogy a gyerekek már többször panyaszkodtak, hogy hogy beszél velük a tanár, de nem igazán tudtam mit kezdeni a helyzettel.
Valószínűleg rájöttek, hogy nem érdemes mondani semmit.
Én meg már többször kaptam azért a fejemre, hogy túlságosan a pártjukat fogom.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|