|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-11-25 21:03:31
|
799
|
Nézd, amennyit én a személyiségéből kiolvasok, az alapján nem pedofil, nem is erőszakos, csak egy balfék. És nem gondolom, hogy futószalagon gyártaná az efféle hülyeségeit.
Igen, nekem is van gyerekem, és ő is irtózna attól, hogy adott esetben ügyet csináljunk, akárcsak én, ha a gyerek helyébe képzelem magam.
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2004-11-25 20:55:26
|
798
|
És a többi gyerek? Mert ha a tanár nem is érdekel, de a tetteinek a következménye már nem lehet számodra sem közömbös!
Neked van gyereked? |
|
Előzmény:
 |
Sophia_
2004-11-25 20:52:39
|
797
|
Annyit mindenképp tenni fogok, amennyinek értelmét látom.
De ha mondjuk a szülők sem akarnak lépni, akkor én nyilván nem erőltethetem a dolgot. Amit tudok, megteszek. A kislány problémáját maximálisan magaménak érzem, a tanár meg nem érdekel.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|