Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 21:03:31 799

Nézd, amennyit én a személyiségéből kiolvasok, az alapján nem pedofil, nem is erőszakos, csak egy balfék. És nem gondolom, hogy futószalagon gyártaná az efféle hülyeségeit.

 

Igen, nekem is van gyerekem, és ő is irtózna attól, hogy adott esetben ügyet csináljunk, akárcsak én, ha a gyerek helyébe képzelem magam.

 

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:55:26 798
És a többi gyerek? Mert ha a tanár nem is érdekel, de a tetteinek a következménye már nem lehet számodra sem közömbös!

Neked van gyereked?
Előzmény:
Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:52:39 797

Annyit mindenképp tenni fogok, amennyinek értelmét látom.

De ha mondjuk a szülők sem akarnak lépni, akkor én nyilván nem erőltethetem a dolgot. Amit tudok, megteszek. A kislány problémáját maximálisan magaménak érzem, a tanár meg nem érdekel.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!