|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-25 20:55:26
|
798
|
És a többi gyerek? Mert ha a tanár nem is érdekel, de a tetteinek a következménye már nem lehet számodra sem közömbös!
Neked van gyereked? |
|
A hozzászólás:
 |
Sophia_
2004-11-25 20:52:39
|
797
|
Annyit mindenképp tenni fogok, amennyinek értelmét látom.
De ha mondjuk a szülők sem akarnak lépni, akkor én nyilván nem erőltethetem a dolgot. Amit tudok, megteszek. A kislány problémáját maximálisan magaménak érzem, a tanár meg nem érdekel.
|
|
Előzmény:
 |
oncogito
2004-11-25 20:38:24
|
796
|
| ...és ezt te ellenállás nélkül vállalod...? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|