Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:55:26 798
És a többi gyerek? Mert ha a tanár nem is érdekel, de a tetteinek a következménye már nem lehet számodra sem közömbös!

Neked van gyereked?
A hozzászólás:
Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:52:39 797

Annyit mindenképp tenni fogok, amennyinek értelmét látom.

De ha mondjuk a szülők sem akarnak lépni, akkor én nyilván nem erőltethetem a dolgot. Amit tudok, megteszek. A kislány problémáját maximálisan magaménak érzem, a tanár meg nem érdekel.

 

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:38:24 796
...és ezt te ellenállás nélkül vállalod...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!