Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:52:39 797

Annyit mindenképp tenni fogok, amennyinek értelmét látom.

De ha mondjuk a szülők sem akarnak lépni, akkor én nyilván nem erőltethetem a dolgot. Amit tudok, megteszek. A kislány problémáját maximálisan magaménak érzem, a tanár meg nem érdekel.

 

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:38:24 796
...és ezt te ellenállás nélkül vállalod...?
Előzmény:
Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:37:01 795

Na igen! Az asszimilálódás valós veszély, valóban:(

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!