|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-11-25 20:52:39
|
797
|
Annyit mindenképp tenni fogok, amennyinek értelmét látom.
De ha mondjuk a szülők sem akarnak lépni, akkor én nyilván nem erőltethetem a dolgot. Amit tudok, megteszek. A kislány problémáját maximálisan magaménak érzem, a tanár meg nem érdekel.
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2004-11-25 20:38:24
|
796
|
| ...és ezt te ellenállás nélkül vállalod...? |
|
Előzmény:
 |
Sophia_
2004-11-25 20:37:01
|
795
|
Na igen! Az asszimilálódás valós veszély, valóban:(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|