|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-25 20:38:24
|
796
|
| ...és ezt te ellenállás nélkül vállalod...? |
|
A hozzászólás:
 |
Sophia_
2004-11-25 20:37:01
|
795
|
Na igen! Az asszimilálódás valós veszély, valóban:(
|
|
Előzmény:
 |
oncogito
2004-11-25 20:34:46
|
794
|
Pedig előbb utóbb ez lesz - vagy asszimilálódtok! A kislányt már így is te küldöd másik csoportba. Te meg mennyit bírsz majd végignézni abból, ami akadálytalanul tovább megy? Előbb utóbb eleged lesz, de úgy elmenni, hogy semmit nem tettél - nem fog megnyugvást hozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|