Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:38:24 796
...és ezt te ellenállás nélkül vállalod...?
A hozzászólás:
Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:37:01 795

Na igen! Az asszimilálódás valós veszély, valóban:(

 

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:34:46 794
Pedig előbb utóbb ez lesz - vagy asszimilálódtok!
A kislányt már így is te küldöd másik csoportba. Te meg mennyit bírsz majd végignézni abból, ami akadálytalanul tovább megy?
Előbb utóbb eleged lesz, de úgy elmenni, hogy semmit nem tettél - nem fog megnyugvást hozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!