Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:37:01 795

Na igen! Az asszimilálódás valós veszély, valóban:(

 

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:34:46 794
Pedig előbb utóbb ez lesz - vagy asszimilálódtok!
A kislányt már így is te küldöd másik csoportba. Te meg mennyit bírsz majd végignézni abból, ami akadálytalanul tovább megy?
Előbb utóbb eleged lesz, de úgy elmenni, hogy semmit nem tettél - nem fog megnyugvást hozni.
Előzmény:
Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:30:12 792

Na igen, én is legszívesebben ügyet csinálnék belőle, csak félő, hogy el lenne kenve.

Azt viszont már ne haragudj, de végképp nem tudom elfogadni, hogy akkor inkább a diák meg a "bizalomra érdemes" tanár távozzon az iskolából - ahogy írtad.

Ez nonszensz!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!