|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-25 20:34:46
|
794
|
Pedig előbb utóbb ez lesz - vagy asszimilálódtok! A kislányt már így is te küldöd másik csoportba. Te meg mennyit bírsz majd végignézni abból, ami akadálytalanul tovább megy? Előbb utóbb eleged lesz, de úgy elmenni, hogy semmit nem tettél - nem fog megnyugvást hozni. |
|
A hozzászólás:
 |
Sophia_
2004-11-25 20:30:12
|
792
|
Na igen, én is legszívesebben ügyet csinálnék belőle, csak félő, hogy el lenne kenve.
Azt viszont már ne haragudj, de végképp nem tudom elfogadni, hogy akkor inkább a diák meg a "bizalomra érdemes" tanár távozzon az iskolából - ahogy írtad.
Ez nonszensz!
|
|
Előzmény:
 |
oncogito
2004-11-25 20:21:12
|
790
|
Kedves Sophia, szerintem hiba, hogy nincs belőle ügy. Gondoltál arra, mi van, ha lesz, vagy talán volt is olyan gyerek, aki elfogadja az "invitálást"? Felvállalod ennek a felelősségét - miután tudomást szereztél erről? Szerintem egy tanár nemcsak a szaktantárgyát oktatja, hanem életvitellel kapcsolatos útmutatást is ad, hiszen ha akarja a tanár, ha nem, a gyerek azt is megjegyzi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|