Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:34:46 794
Pedig előbb utóbb ez lesz - vagy asszimilálódtok!
A kislányt már így is te küldöd másik csoportba. Te meg mennyit bírsz majd végignézni abból, ami akadálytalanul tovább megy?
Előbb utóbb eleged lesz, de úgy elmenni, hogy semmit nem tettél - nem fog megnyugvást hozni.
A hozzászólás:
Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 20:30:12 792

Na igen, én is legszívesebben ügyet csinálnék belőle, csak félő, hogy el lenne kenve.

Azt viszont már ne haragudj, de végképp nem tudom elfogadni, hogy akkor inkább a diák meg a "bizalomra érdemes" tanár távozzon az iskolából - ahogy írtad.

Ez nonszensz!

 

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2004-11-25 20:21:12 790
Kedves Sophia, szerintem hiba, hogy nincs belőle ügy.
Gondoltál arra, mi van, ha lesz, vagy talán volt is olyan gyerek, aki elfogadja az "invitálást"? Felvállalod ennek a felelősségét - miután tudomást szereztél erről?
Szerintem egy tanár nemcsak a szaktantárgyát oktatja, hanem életvitellel kapcsolatos útmutatást is ad, hiszen ha akarja a tanár, ha nem, a gyerek azt is megjegyzi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!