|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-11-25 20:32:54
|
793
|
Látod ez az: sajnos ebben nem hiszek. És vannak páran, akik már "sokat láttak", nehezen viselik az összefonódásokat, mégis azt mondják, nem lehet tenni semmit.
Sajnos, valóban ilyen a légkör.
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2004-11-25 20:27:44
|
791
|
Mégvalami. Ha azért biztos ennek a perverz tanárnak a pozíciója, mert "sokat tud", akkor bizony igen hazug légkör lehet ott, sok takargatni valóval. Mindenkinek jobb (tanárnak, diáknak) az igazság, mint amikor a gennyes sebet felvágják. Csak felelősséggel ki kell fertőtleníteni még ha fájdalmas is, de a gyógyulás akkor a legbiztosabb. Ha ebben nem hiszel - akkor sok terhet kell majd cipelned, egyre többet... |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2004-11-25 20:21:12
|
790
|
Kedves Sophia, szerintem hiba, hogy nincs belőle ügy. Gondoltál arra, mi van, ha lesz, vagy talán volt is olyan gyerek, aki elfogadja az "invitálást"? Felvállalod ennek a felelősségét - miután tudomást szereztél erről? Szerintem egy tanár nemcsak a szaktantárgyát oktatja, hanem életvitellel kapcsolatos útmutatást is ad, hiszen ha akarja a tanár, ha nem, a gyerek azt is megjegyzi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|