|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-11-25 05:25:00
|
784
|
Kedves oncogito!
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed, és valóban, nagyon érdekelne a rostáé, illetve másoké is.
Üdvözlettel: Sophia |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2004-11-24 22:11:16
|
783
|
Nézd, rosta! Előszöris újat nem tudok mondani. Másodszor pedig nagyonis a földön vagyok a stílusom ellenére - noha elismerem, nem divatos. Kevés benne az akció... :-) Harmadszor pedig azt hiszem már tényleg túl sokat beszélünk arról, amit megélni kell. Egyébként van válaszod Sophia kérdésére? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|