Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-11-25 05:25:00 784

Kedves oncogito!

 

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed, és valóban, nagyon érdekelne a rostáé, illetve másoké is.

 

Üdvözlettel: Sophia

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-11-24 22:11:16 783
Nézd, rosta! Előszöris újat nem tudok mondani.
Másodszor pedig nagyonis a földön vagyok a stílusom ellenére - noha elismerem, nem divatos. Kevés benne az akció... :-)
Harmadszor pedig azt hiszem már tényleg túl sokat beszélünk arról, amit megélni kell.
Egyébként van válaszod Sophia kérdésére?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!