|
|
|
|
 |
Caipi
2004-11-24 10:57:19
|
545
|
| Otthon talán megtalálnám a táblázatot, (azóta költöztem), így csak annyira emlékszem, hogy a léghang vízszintes ill. függőleges irányban min. 52dB, a testhang meg, függőleges irányban, max. 55 dB. Az utóbbinál azért hangsúlyozom az irányt, mert szerintem én oldalról is hallottam testhangot:-), de arra nincs előírás. Ez alakószobáidban hallott dolgokra vonatkozik. |
|
A hozzászólás:
 |
már van lakásom
2004-11-24 10:47:11
|
544
|
oh, nekem nem kell dalolnia meg onkent, csak belemennie:)
hatarertekekrol van vmi ismereted? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|