Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-11-24 10:32:45 543

Nekem aszonta egy igazságügyi szakértő, hogy a lakás árából 10-30% a szokásos visszatérítés, az életkörülmények romlása címszóval. De nem valószínű, hogy ebbe az építtető önként és dalolva belemenne..

A hozzászólás:
már van lakásom Creative Commons License 2004-11-24 10:21:53 542

en is belefutottam az athallas problemajaba.

ujepitesu lakas, meg alig lakjuk a hazat, de a szomszedok minden zajat/hangjat athallom.

tapasztaltabb ismeroseim tanacsara kertem az ingazsagugyi szakerto velemenyet, a zajszintmeresre most szombaton kerul majd sor.

az eredmenyben csaknem 100%ig biztos vagyok - nem felel meg a normaknak.

Kerdesem az lenne, mikent lehet ilyen esetben a jogainkat ervenyesiteni, fajdalmunkat enyhiteni?

(allitolag az egyik ujlipotvarosi fejlesztesnel 1,5-2 milliokat fizettek emiatt ki karteriteskepp)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!