|
|
|
|
 |
Caipi
2004-11-24 10:32:45
|
543
|
Nekem aszonta egy igazságügyi szakértő, hogy a lakás árából 10-30% a szokásos visszatérítés, az életkörülmények romlása címszóval. De nem valószínű, hogy ebbe az építtető önként és dalolva belemenne.. |
|
A hozzászólás:
 |
már van lakásom
2004-11-24 10:21:53
|
542
|
en is belefutottam az athallas problemajaba.
ujepitesu lakas, meg alig lakjuk a hazat, de a szomszedok minden zajat/hangjat athallom.
tapasztaltabb ismeroseim tanacsara kertem az ingazsagugyi szakerto velemenyet, a zajszintmeresre most szombaton kerul majd sor.
az eredmenyben csaknem 100%ig biztos vagyok - nem felel meg a normaknak.
Kerdesem az lenne, mikent lehet ilyen esetben a jogainkat ervenyesiteni, fajdalmunkat enyhiteni?
(allitolag az egyik ujlipotvarosi fejlesztesnel 1,5-2 milliokat fizettek emiatt ki karteriteskepp) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|