|
|
|
|
 |
Százbolha
2004-12-07 20:02:18
|
121
|
scs_
2 obid érdekelne. (20mm, 135mm)
Sajnos egyiket sem ismerem. f2,5?
Tudnál linket mutatni valami adatokkal?
Vagy egy frontlencse felőli fotót?
Ezek M42 végüek? Rekeszelhetők gép nélkül?
ajánlatom
-Pentacon 2,5/135 MC 6.000
-Carl Zeiss 2,5/20 MC 12.000
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
scs_
2004-11-22 17:47:39
|
115
|
üdv,
megválnék 3 db régi objektívemtől:
-Pentacon 5,6/500 MC
-Pentacon 2,5/135 MC
-Carl Zeiss 2,5/20 MC
felteszek hozzá képeket is, várom az ajánlatokat
gerdif@axelero.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|