Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
menyo68 Creative Commons License 2004-11-19 07:04:58 206
Szerintem ez inkább cégfüggő, mint időfüggő. Pl. a Canonok mind CF kártyásak, én ezért is használom mindig őket :)
Előzmény:
Qtyi Creative Commons License 2004-11-19 05:46:46 205

Azon gondolkodom, hogy a jelenlegi gepemet lecserelem egy jobbra, de nagyon meg vagyok love, mert a mostani CF kartyas, es amik tetszenek, mind SD-sek, vagy xD-sek. Van tobb mint masfel giga CF kartyam, es nem szeretnek csak a kartyak kulonbsege miatt koltsegekbe verodni. Ha hosszabb tavon igy is ugy is valtanom kell valamire, akkor persze megteszem, de ha nem, akkor nem szivesen. Van a CF kartyaknak jovoje? Ha van, akkor a nagy zoom-os, 4 Mp koruli, elotetlencses gepekben miert nem ez a jellemzo?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!