|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-11-24 14:37:49
|
223
|
Az IKEÁban van occsóé olyan igazi amerikai farm stílusú kerámiamosogató.
Trendi, de a zeptert nem ejteném bele. |
|
A hozzászólás:
 |
petyat
2004-11-19 02:07:46
|
222
|
Udv!
Esztetikus keramia mosogatot keresek realis aron.
A Frankenak van peldaul ilyen, csak nem hozzak be, de nem is baj, mert meg dragabb is, mint a granit megoldasok.
Ha talanek ilyet, az szepen osszehozhato lenne, a lentebb emlitett csempe pulttal, ami izgalmasabb es olcsobb is mint a ko.
Peter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|